Etapy współpracy

Tworzenie strony internetowej jest procesem, na który składa się pare etapów. Razem mają one na celu uzyskanie produktu, który spełni zarówno Twoje oczekiwania jak i nasze. Same etapy i ich ilość mogą się różnić w zależności od specyfiki zlecenia.

ideaEtap pierwszy polega między innymi na rozpoznaniu potrzeb klienta i jego wyobrażenia swojej przyszłej strony (np. jej adresu internetowego - domeny). Powstaje pierwszy koncept witryny oparty na podanych wytycznych takich jak kolorystyka, nawigacja, specyficzne elementy strony itp. Zbierane są również materiały posiadane przez klienta tj. teksty, obrazy, logotypy i materiały reklamowe. Pomaga nam to dostosować przyszłą stronę do istniejących już motywów i sprawić by spełniała jak najlepiej swoją funkcję.


ideaEtap drugi polega na opracowaniu wstępnych propozycji graficznych dla wyglądu strony. Stanowią one uwidocznienie wszystkich wcześniejszych ustaleń. Dlatego w oparciu o nie wprowadzane są poprawki i następne ustalenia dotyczące na przykład rozmieszczenia elementów itp. Na tym etapie klient może zgłaszać chęci mniejszych lub większych zmian w całości projektu. Wszystko to ma na celu otrzymanie efektu końcowego, który w pełni będzie odpowiadał wymaganiom klienta.


ideaW trzecim etapie następuje budowa właściwej już strony oraz przygotowanie jej do emisji w internecie. W skład czynności wchodzą między innymi : odpowiednia konfiguracja hostingu, domeny oraz systemu zarządzania treścią (CMS). Następuje również wstępne wprowadzienie tekstów dostarczonych przez klienta. Strona w swojej finalnej postaci trafia do klienta, który może zlecić jeszcze ostateczne drobne poprawki po czym witryna jest uruchamiana online i proces tworzenia zostaje zakończony.